Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

Novinky

projekt MYDESK

projekt MYDESK

Jsme tým lidí, kteří se orientují v osobitých interiérech a dokážou vás bezpečně provést po vzrušující cestě jejich tvorby od architektonického návrhu 2D a 3D až po kompletní realizaci se zapojením některých prvků přímo z naší vlastní výroby.

Co je ergonomie

Co je ergonomie

Slovo ergonomie vzniklo spojením dvou řeckých slov „ergo“ – práce a „nomoi“ – přírodní zákony. Jde o vědecký obor studující pravidla a metody pracovního prostředí na základě fyzických a duševních lidských potřeb, které jdou ruku v ruce s fyziologií a psychologií. Jejím cílem je najít soulad s ochranou životného prostřed&iacut...

Jak si kdo sedne aneb zdravé sezení

Jak si kdo sedne aneb zdravé sezení

Naše společnost Adron, se již několik let důkladně zabývá ergonomií, správným sezením, ale i pracovním prostředím.

Co jsou to výškově stavitelné stoly

Co jsou to výškově stavitelné stoly

Celé roky se věnujeme jak na správné kancelářské  pracoviště ať v práci nebo přímo u Vás doma. Jak se vyvarovat únavě a bolesti v zádech. Jak se „uvelebit“ a umožnit změně polohy. V minulých článcích jsme si představili ergonomii u židlí. Tentokrát se zaměříme na pracovní stoly.

Jak zdravě vybavit pracoviště

Jak zdravě vybavit pracoviště

V práci za kancelářským stolem strávíme 8 – 12 hodin. Je to dlouhá doba na to nepodcenit pracoviště, které nám výběrem kvalitního nábytku může napomoci ke zdravímu držení těla, eliminovat bolesti zad, kloubů, hlavy a napomůže prokrvení mozku a vůbec celého těla, čímž se zvýší i výkon.

Actiforce - náš německý dodavatel podnoží

Actiforce - náš německý dodavatel podnoží

Našim předním dodavatelem kvalitního podnoží k výškově stavitelným stolů je německá rodinná firma Actiforce.

Massimo Costaglia - české židle, italský design

Massimo Costaglia - české židle, italský design

Massimo Costaglia je nábytkářským designérem pocházejícího z italského Padova. Spolupracuje s firmami po celé Evropě a zaměřuje se především na kancelářský nábytek. S firmou RIM spolupracuje již od roku 2011.

RIM - české kvalitní židle

RIM - české kvalitní židle

Firma RIM vznikla v roce 1991 a to s vizí vyrábět podle filozofie zdravého sezení ergonomické kancelářské židle. Této problematice se doposud intenzivně věnují a jejich židle vychází z těchto poznatků a jsou neustále inovovány.

ADRON s.r.o. IČ: 27507068 DIČ: CZ27507068 Mladoboleslavská 1108, Budova č. 6, 197 00 Praha – Kbely +420 284 683 898 info@adron.cz

Zpracování osobních údajů | Obchodní podmínky | Reklamační řád

Platební brána ComGateEssox

Nastavení sledování Cookies