Novinky

projekt MYDESK

projekt MYDESK

Jsme tým lidí, kteří se orientují v osobitých interiérech a dokážou vás bezpečně provést po vzrušující cestě jejich tvorby od architektonického návrhu 2D a 3D až po kompletní realizaci se zapojením některých prvků přímo z naší vlastní výroby.

Co je ergonomie

Co je ergonomie

Slovo ergonomie vzniklo spojením dvou řeckých slov „ergo“ – práce a „nomoi“ – přírodní zákony. Jde o vědecký obor studující pravidla a metody pracovního prostředí na základě fyzických a duševních lidských potřeb, které jdou ruku v ruce s fyziologií a psychologií. Jejím cílem je najít soulad s ochranou životného prostřed&iacut...

Jak si kdo sedne aneb zdravé sezení

Jak si kdo sedne aneb zdravé sezení

Naše společnost Adron, se již několik let důkladně zabývá ergonomií, správným sezením, ale i pracovním prostředím.

Co jsou to výškově stavitelné stoly

Co jsou to výškově stavitelné stoly

Celé roky se věnujeme jak na správné kancelářské  pracoviště ať v práci nebo přímo u Vás doma. Jak se vyvarovat únavě a bolesti v zádech. Jak se „uvelebit“ a umožnit změně polohy. V minulých článcích jsme si představili ergonomii u židlí. Tentokrát se zaměříme na pracovní stoly.

Jak zdravě vybavit pracoviště

Jak zdravě vybavit pracoviště

V práci za kancelářským stolem strávíme 8 – 12 hodin. Je to dlouhá doba na to nepodcenit pracoviště, které nám výběrem kvalitního nábytku může napomoci ke zdravímu držení těla, eliminovat bolesti zad, kloubů, hlavy a napomůže prokrvení mozku a vůbec celého těla, čímž se zvýší i výkon.