Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

O nás

Za značkou MYDESK stojí týmová práce, lidé s nápady a zkušení odborníci s mnohaletou praxí v oboru nábytkového designu. Naším cílem je přinášet do každodenního pracovního dne nová a osvědčená řešení, která sami na sobě pocítíte jak po fyzické, tak i po psychické stránce.

Vytváříme kolekci ergonomického kancelářského nábytku pro využití doma i ve firmách s důrazem na to, aby se její uživatelé na konci pracovního dne cítili co nejlépe. Pro inspiraci nemusíme chodit daleko, třeba u našich sousedů v Německu jsou ergonomická pracoviště již standardem. Právě od německého dodavatele používáme vysoce kvalitní ocelová podnoží, která zaručují dokonalou stabilitu a odolnost každého kancelářského stolu od základního typu “Home” až po reprezentativní tvarované manažerské stoly.

Kvalita je to, za čím si stojíme. Záleží jen na vás, zákaznících a vašich preferencích, jaký konkrétní typ stolu si zvolíte.

S výběrem rádi poradíme a pomůžeme...
Kontaktujete nás telefonicky na čísle:  284 683 898
nebo navštivte v našem showroomu na adrese:
Mladoboleslavská 1108, Praha 9 - Kbely (areál “Park Kbely”) nejlépe po předchozí domluvě. 


MY DESK PRACOVIŠTĚ  = FLEXIBILNÍ A ZDRAVÝ PRACOVNÍ PROSTOR

Co je tak skvělého na pracovištích MYDESK?

Naším záměrem je poskytovat kvalitně zpracovaný a cenově dostupný ergonomický kancelářský nábytek vhodný pro všechny typy administrativních prostor i pro domácí kancelářský koutek. Ať si vyberete z jedinečné kolekce od výškově nastavitelných elektrických stolů až  po ergonomické kancelářské židle, vždy oceníte moderní design, funkčnost i kvalitu nabízených produktů. Nezapomínáme ani na osvědčené doplňky jako jsou např. držáky na PC, tužkovníky a řada dalších.


Zaručujeme:

Českou výrobu stolových desek
Kvalitní a zákazníky ověřené německé podnoží 
Kancelářské židle tuzemského dodavatele s 30ti letou tradicí
Záruku 5 let
Možnost montáže naším odborným pracovníkem
 

ADRON s.r.o. IČ: 27507068 DIČ: CZ27507068 Mladoboleslavská 1108, 197 00 Praha – Kbely +420 284 683 898 mydesk@adron.cz

Zpracování osobních údajů | Obchodní podmínky | Reklamační řád | Průvodce nákupem

Platební brána ComGateEssox

Nastavení sledování Cookies