Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

Antibakteriální povrchy

Bakterie jsou všude kolem nás. Co to vlastně bakteri jsou, jak působí na náš oragnismus a jak s nimi bojovat? Zdá se to být nemožné? Veřtě, že každý problém má své řešení!

Co jsou to bakterie

V první řádě je důležité si říct, co jsou to vlastně ty bakterie. Bakterie se dělí na prospěšné a neprospěšné – tzv. patogenní. Rozmnožují se bezpohlavně tedy dělením. Patogenní bakterie jsou ty, které nás v souvislosti s povrchy zajímají. Jsou to takové mikroorganismy, které způsobují infekce a jsou tedy pro člověka a jeho spokojený a zdravý život nežádoucí. Tyto malé organismy jsou v malé míře z pravidla neškodné. Ale když se přemnoží, mohou být pro člověka a jeho imunitu velice škodlivé a způsobit mnoho bakteriálních onemocnění.
Lidské tělo je pro množení bakterií ideálním spojencem. Nabízí vhodné prostředí – teplotu, vlhkost a potravu.
Bakterie mohou do těla vstoupit několika způsoby. Ať už přenesením skrze jídlo, kůži či sekrety. Také se dostávají do těla nosem, ústy, dýchací soustavou, ušima a dokonce i okem.


Je dokázáno, že až 16% žen a 25% mužů si po použití toalety nemyjí ruce.

 

Bakterie a kancelářské stoly

Podrobná studie prokázala, že na pracovním stole je až 400x více bakterií než na záchodovém prkýnku. Je totiž dokázáno, že až 16% žen a 25% mužů si po použití toalety nemyjí ruce. Proto je nezbytně nutné dbát na hygienu rukou, ale také dbát o čistotu pracovní desky. Samozřejmě existují dezinfekční prostředky na údržbu ať už kancelářského stolu či pracovní desky ve Vašem Home officu, ale my nabízíme ještě jedno řešení.

 

Antibakteriální povrch pracovních ploch?

Ano, je to tak. Vývoj jde dopředu a o hygieně, zvláště v této době, slyšíme čím dál tím častěji. Už víme, jak je nutné dodržovat hygienu (nejen) rukou. Také je důležité přemýšlet nad svým pracovištěm a jak z něj udělat zdravý prostor a eliminovat množení nechtěných bakterií V tuto chvíli jsou antibakteriální povrchy dostupné pro širokou veřejnost i po finanční stránce se cena pracovní desky s touto povrchovou úpravou nijak rapidně neliší.


Antibakteriální pracoviště slouží nejen Vašemi zdraví, ale také esteticky působí na Vaše oko.

 

Jak takový povrch funguje

Povrch je opatřen speciálním nátěrem, který během 24 hodin zlikviduje až 99,9% všech bakterií a jejich zárodků. Pro výrobu nábytků používáme výhradně materiály od firmy EGGER, které jsou jedny z nejkvalitnějších na českém trhu.
U tohoto antibakteriálního povrchu garantujeme 100% bezpečnost každému uživateli a certifikaci institutu Hohestein.

Zkuste to s námi a naší novou řadou antibakteriálních stolů CLINCH a ERUCA!

ADRON s.r.o. IČ: 27507068 DIČ: CZ27507068 Mladoboleslavská 1108, 197 00 Praha – Kbely +420 284 683 898 mydesk@adron.cz

Zpracování osobních údajů | Obchodní podmínky | Reklamační řád | Průvodce nákupem

Platební brána ComGateEssox

Nastavení sledování Cookies