Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

Jak si kdo sedne aneb zdravé sezení

Naše společnost Adron, se již několik let důkladně zabývá ergonomií, správným sezením, ale i pracovním prostředím.

Není to jen kus nábytku

Vybíráme takový nábytek, který je tvořen předními výrobci zaměřujících se a vycházejících z ergonomie a správného sezení při práci ať už doma nebo v kanceláři. Náš nábytek je zaměřen především na aktivaci zádových svalů a správného podepření při jakékoliv změně polohy. Týká se to nejen židlí a odpočivného nábytku, ale i výškově stavitelných stolů.

Jak ergonomie inspiruje židli

Pro židli, na které trávíme i třeba 12 hodin denně, není důležitý jen design a nepřekonatelný první dojem. Ne, že by krása nebyla důležitá. Ale pro ergonomii a zdravé sezení jsou důležité i další prvky. Například nastavitelné opěry na ruce, podhlavník a další a další komponenty, které umožní správné podložení částí těla ke správnému držení a posílení svalstva a vyvarování se toho, že na stará kolena nebudete mít problém s bolavými zády či chůzí.
Navíc je to tak jednoduché. Stačí dobré nastavení, pár užitečných rad jak správně sedět a kvalitní židli, která vám toto umožní. Židle, která vám umožní aktivaci a posílení zádového svalstva a srovnání páteře.

A jak tedy správné sedět?

 

 

ADRON s.r.o. IČ: 27507068 DIČ: CZ27507068 Mladoboleslavská 1108, 197 00 Praha – Kbely +420 284 683 898 mydesk@adron.cz

Zpracování osobních údajů | Obchodní podmínky | Reklamační řád | Průvodce nákupem

Platební brána ComGateEssox

Nastavení sledování Cookies