Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

Kancelářská židle FLEXi a její benefity

Židle FLEXi a její benefity

Každý kdo pracuje v kanceláři ví, že není nic náročnějšího, než sedět na nesprávné židli. Anebo si správnou židli vybrat. Takovou, která Vám nebude způsobovat bolavá záda a další mnohé zdravotní problémy, které špatný výběr kancelářské židle může způsobit. Vybrali jsme pro Vás židli FLEXi, která se pyšní nejedním benefitem, který oceníte.

INOVATIVNÍ A INTUITIVNÍ

Flexi je označení pro kolekci konferenčních a kancelářských otočných židlí, které jsou výjimečné svou funkčností a precizně propracovanou ergonomií a designem.
Židle z této kolekce jsou vybavené širokou škálou funkcí, které umožňují židli se maximálně přizpůsobit jakýmkoliv požadavkům sebevíc náročného uživatele.
Mechanismus této židle je nejen inovativní, ale také intuitivní a poskytuje vysoký komfort a usnadňuje rutinní práci za kancelářským stolem.

 

ERGONOMIE A DYNAMICKÉ SEZENÍ

Nejen, že je moderní a splňuje vysoká kritéria funkčnosti a designu, ale také její mechanika je velice důmyslně vymyšlená čímž je židle skvěle vybavená. Má Synchronní mechaniku ST1, která zajišťuje uživateli tzv. dynamické sezení. Rám zádové opěry je tvořen z odlehčeného plastu s centrální konzolou, která je výškově nastavitelná až o 6 cm.

 

OCENĚNÍ

Kolekce Flexi dostala ocenení „Nábytek roku 2014“. Je to prestižní ocenění udělováno každý rok po detailní analýze a prozkoumání produktů na základě předem daných kritérií. Do jejího výběru se dostane jen malé množství produktů.
Židle Flexi oslovila díky svému dechberoucímu designu, vysokou kvalitou a zpracováním.

 

MASSIMO COSTAGLIA - TVŮRCE DESIGNU

Designérem této kolekce byl Massimo Costaglia, který se může pochlubit několika patenty, které jsou využívány u kancelářských židlí pro jevyšší komfort a ergonomii. Spolupracuje s různými světovými, českými designéry a firmami, které se zabývají kancelářským nábytkem a kancelářským prostorem. S firmou RIM spolupracuje již od roku 2011.

ADRON s.r.o. IČ: 27507068 DIČ: CZ27507068 Mladoboleslavská 1108, 197 00 Praha – Kbely +420 284 683 898 mydesk@adron.cz

Zpracování osobních údajů | Obchodní podmínky | Reklamační řád | Průvodce nákupem

Platební brána ComGateEssox

Nastavení sledování Cookies