Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

Massimo Costaglia - české židle, italský design

Massimo Costaglia je nábytkářským designérem pocházejícího z italského Padova. Spolupracuje s firmami po celé Evropě a zaměřuje se především na kancelářský nábytek. S firmou RIM spolupracuje již od roku 2011.

Představujeme - Massimo Costaglia

Designér, který během své kariéry dostal nejeden diplom a stojí za nábytkářským oceněním „Nábytek roku“ přímo ve firmě RIM toto ocenění získala například jeho řada FLEXI, kterou naleznete i na našem e - shopu.
Jeho jméno se stalo v roce 2001 i názvem jím založeného Design Studia v Itálii, která se zaměřuje na kancelářský nábytek. Sám Massimo Costaglia je majitelem několika patentů. Spolupracuje se zahraničními nábytkářskými firmami a se společností RIM spolupracuje již od roku 2011.

Čím je židle Flexi tak „jiná“?

Je to vytvořená konfekce kancelářského nábytku, která má svěží design, který je navržen právě tímto italským designérem - Massimem Costagliou.
FLEXI je jedinečná svou funkčností a maximální flexibilitou pro jakéhokoliv uživatele. Židle má mnoho funkcí, které dokonale podporuje ergonomii a dynamické sezení. Je tak promyšlená a mechanismy tak inovativní, že její nastavení je zcela intuitivní pro komfortní práci v kanceláři či pro práci z domova.
V roce 2014 dostala tato kancelářská židle prestižní ocenění „Nábytek roku“. Tuto cenu získá jen malé množství nábytku. Při udělování toho ocenění každý kus nábytku projde detailním prozkoumáním každého detailu. Probíhá také analýza na základě požadavků zákazníka. Neopomíjen je u produktu samozřejmě i design a osobitost produktu, což židle FLEXI můžeme vše z těchto kritérií najít na první pohled. Její design je mimořádný a světový.

ADRON s.r.o. IČ: 27507068 DIČ: CZ27507068 Mladoboleslavská 1108, Budova č. 6, 197 00 Praha – Kbely +420 284 683 898 mydesk@adron.cz

Zpracování osobních údajů | Obchodní podmínky | Reklamační řád | Průvodce nákupem

Platební brána ComGateEssox

Nastavení sledování Cookies