Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

Není to jen židle. Je to ANATOM!

Není to jen židle. Je to ANATOM!

Židle Anatom vychází z kolekce kancelářských a konferenčních židlí české firmy RIM. Z rukou této firmy též vychází design. RIM je předním výrobcem českých kancelářských sedacích produktů na základě nejnovějších poznatků v oblasti ergonomie a zdravého sezení. Proto pozorně čtěte. Zde se dozvíte spoustu zajímavých informací o kancelářské židli Anatom. Co Vám tato řada může nabídnout se dozvíte zde!

 

CHARAKTERISTIKA KANCELÁŘSKÉ ŽIDLE ANATOM

Kancelářská židle Anatom je specifická svým velice jednoduchým designem, díky kterému se židle hodí opravdu kamkoliv. Žádný interiér nebude rušit svým tvarem. Navíc nabízí uživateli maximální pohodlí díky čalouněné opěře a sedáku, který je vyroben z vysoce kvalitní pěny.
Židle je díky svému ergonomickému tvaru a řadě funkcí vhodná pro celodenní sezení bez negativního vlivu na záda a páteř.
Díky našemu konfigurátoru máte možnost si židli a její vlastnosti navolit dle Vašich představ. Náš konfigurátor také nabízí možnost volby čalounění v různých barvách a typu čalounění. Proto vizuální stránku máte ve vlastních rukou. Zda zvolíte decentní černou či šedou barvu, a nebo se pustíte do odvážnější barvy. Židle Anatom je předurčena k jakémukoliv barevnému experimentu, protože jí sluší cokoliv.

 

...A JAKÉ FUNKCE ŽIDLE NABÍZÍ?

Židle Anatom je otočná s výškově nastavitelnou zádovou opěrou pro pohodlné sezení. Také je vybavena synchronní mechanikou ST1, která zaručuje tzv. dynamické sezení. Nechybí ani širší sedák s možností posuvu pro maximální komfort při celodenním sezení ať už u doma či v kanceláři. Veškeré ovládání a nastavení židle je velice snadné. Splňuje ty nejvyšší ergonomické nároky pro sebevíce náročného uživatele. Tato pohodlná kancelářská židle je velice snadná na údržbu a servis.

 

CO JE SYNCHRNONNÍ MECHANIKA ST1?

Nejpokrokovější mechanika, která umožňuje zdravé sezení a je určena k celodennímu a častému sezení, aniž by docházelo k poškozování páteře a zad. Synchronní mechanika je určena k neustálému kopírování zad a sedu. Sklon opěráku a náklon sedáku je automatická (synchronní) – čím větší záklon, tím více se přizvedne sedák a naopak. Díky této mechanice dochází k tzv. dynamickému sezení, které zajišťuje neustále posilování svalstva a nedochází k přetížení způsobeném strnulou polohou. Tato mechanika lze „uzamknout“, čímž dojde k zablokování této synchronní mechaniky, čímž se ze židle stává nepolohovatelná. Ale proč nevyužít tuto pokrokovou mechaniku a ještě ušetřit svá záda zbytečné bolesti.

 

NEJEN KANCELÁŘSKÁ ŽIDLE

Do řady Anatom taktéž patří konferenční židle, které se hodí na recepce, do jednacích místností, či jako odpočivný nábytek do společenských prostor.

Zdroj RIM

ADRON s.r.o. IČ: 27507068 DIČ: CZ27507068 Mladoboleslavská 1108, Budova č. 6, 197 00 Praha – Kbely +420 284 683 898 mydesk@adron.cz

Zpracování osobních údajů | Obchodní podmínky | Reklamační řád | Průvodce nákupem

Platební brána ComGateEssox

Nastavení sledování Cookies