Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

RIM - české kvalitní židle

Firma RIM vznikla v roce 1991 a to s vizí vyrábět podle filozofie zdravého sezení ergonomické kancelářské židle. Této problematice se doposud intenzivně věnují a jejich židle vychází z těchto poznatků a jsou neustále inovovány.

„Pro zdravé sezení“

Slogan, který vystihuje záměr firmy RIM - vytvářet a vyrábět takový nábytek, který zkultivuje a přispěje ke zdraví v kancelářském prostředí. Vývoj a výroba jsou inspirovány především ergonomií, ale též neopomíjí technické zpracování, kvalitu, design a cenu.

Design – inovativní nástroj

Pro inovaci nábytku je nezbytné neopomíjet důležitou složku, kterou je design. RIM využívá nejen kvalitních technologií pro zpracování produktů a způsob pro technická řešení židlí, ale také nezapomíná na důležitost tvaru a specifické osobitosti každého z produktů a to právě díky designu. RIM spolupracuje s předními českými, ale i zahraničními designéry, kteří dávají každému produktu neopakovatelnost.

Kvalita výrobku je o každém detailu

Rim se speciaizuje na kancelářský nábytek od roku 1991, kde vyzdvihuje a zaměřuje se především na nejvyšší kvalitu každého produktu. Je to týmová práce všech kvalifikovaných pracovníků, kteří se odborně zaměřují a vzdělávají v oboru ergonomie a veškeré své poznatky o této vědě a jejím přínosu aplikují do každého detailu. Neustále probíhá inovace a zdokonalování sedacího kancelářského nábytku k naprosté spokojenosti a podpoře zdravého pracoviště.
Cílem konečného produktu je dosáhnout té nejvyšší kvality, dokonalosti a co nejdelší životnosti díky komplexnímu procesu ve vývoji a výrobě.

ADRON s.r.o. IČ: 27507068 DIČ: CZ27507068 Mladoboleslavská 1108, Budova č. 6, 197 00 Praha – Kbely +420 284 683 898 mydesk@adron.cz

Zpracování osobních údajů | Obchodní podmínky | Reklamační řád | Průvodce nákupem

Platební brána ComGateEssox

Nastavení sledování Cookies