Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

VICTORY – vítězství nad bolavými zády

 

Kancelářská židle světového designu. Tato unikátní židle byla navržena italským designérem Massimem Costagliou pro českou firmu RIM, která je předním výrobcem kancelářských a konferenčních židlí. Prioritou firmy RIM je skvělý design a inovátorství v oblasti ergonomie. Toto vše aktivně zužitkovávají ve svých produktech.

 

PŘEDSTAVUJEME VICTORY.

Kancelářská židle, která je vhodným společníkem a designovým prvkem do každé kanceláře či home officu. Celá tato kolekce byla navržena světově uznávaným designérem italského původu – Massimem Costagliou, jehož design je světového věhlasu.
Židle je v černém nebo bílém provedení a jeho čalounění je díky čistému provedení možno kombinovat s libovolnými barvami čalounění, dle Vašeho výběru. Působí velice jemně a svěžím dojmem, která nejen že je určena pro celodenní sezení a vyvarujete se tak bolavých zad, ale také jeho elegantní provedení se štíhlými liniemi dotvoří vizuální stránku Vašeho pracoviště. Je to ideální doplněk do moderního inteiéru.

 

FUNKCE KANCELÁŘSKÉ ŽIDLE VICTORY

Zádovou opěru této kancelářské židle Victory je možno výškově nastavit až do tří možných výše, čímž nabízí univerzální použití.
Zádová opěra je vysoká čalouněná síťovinou. Sedák je celočalouněný bezešvou tkaninou, kterou lze zvolit během nákupu díky našemu konfigurátoru. Sedák je vybaven integrovaným posuvem (6cm). Židle má synchronní mechaniku ST1, která umožňuje tzv. dynamické sezení.
Židli je možno dovybavit pro zvýšení komfortu XXL sedákem, záhlavníkem s věšákem či 4D područkami. Barva provedení je volitelná – černá nebo bílá.

 

CO JE TO SYNCHRONNÍ MECHANIKA ST1?

Nejpokrokovější mechanika, která umožňuje zdravé sezení a je určena k celodennímu a častému sezení, aniž by docházelo k poškozování páteře a zad. Synchronní mechanika je určena k neustálému kopírování zad a sedu. Sklon opěráku a náklon sedáku je automatická (synchronní) – čím větší záklon, tím více se přizvedne sedák a naopak. Díky této mechanice dochází k tzv. dynamickému sezení, které zajišťuje neustále posilování svalstva a nedochází k přetížení způsobeném strnulou polohou. Tato mechanika lze „uzamknout“, čímž dojde k zablokování této synchronní mechaniky, čímž se ze židle stává nepolohovatelná. Ale proč nevyužít tuto pokrokovou mechaniku a ještě ušetřit svá záda zbytečné bolesti.

 

VICTORY NEJSOU JEN KANCELÁŘSKÁ ŽIDLE

Do řady Victory taktéž patří konferenční židle, které se hodí na recepce, do jednacích místností, či jako odpočivný nábytek do společenských prostor.

Zdroj RIM

ADRON s.r.o. IČ: 27507068 DIČ: CZ27507068 Mladoboleslavská 1108, Budova č. 6, 197 00 Praha – Kbely +420 284 683 898 mydesk@adron.cz

Zpracování osobních údajů | Obchodní podmínky | Reklamační řád | Průvodce nákupem

Platební brána ComGateEssox

Nastavení sledování Cookies